0

قوانین

خانه » قوانین

خریدار محترم برای خرید و استفاده از محصولات فروشگاه وب‌متریال باید قوانینی زیر را رعایت کنید.

 

۱- خریداران متعهد می‌شوند از محصولات وب‌متریال برای یک دامنه استفاده کنند و برای استفاده در دامنه دیگر اجازه رسمی از مدیریت وب‌متریال الزامی است.

 

۲- تغییر در محصولات و یا فروش بدون اجازه رسمی ار مدیریت وب‌متریال به هر نحوی غیر قانونی می‌باشد و برابر جرائم رایانه‌ای با متخلفین بر خورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 

۳- استفاده از تصاویر و آیکون‌های بکار رفته در محصولات ، متن توضیح‌هات ، عناوین و … در سایت‌های دیگر به هر دلیلی غیر مجاز می‌باشد و برابر جرائم رایانه‌ای با متخلفین بر خورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 

۴- مدت پشتیبانی محصولات خریداری شده ۳ ماه است و بعد از اتمام این مدت زمان محصول مورد نظر دیگر شامل پشتیبانی رایگان نمی‌شود.

 

۵- امکان بازگشت وجه در صورت خراب بودن و یا کار نکردن محصول تا ۳ ماه وجو دارد و پس از آن فروشگاه هیچ وظیفه‌ای در قبال محصول از جهت مالی و حقوقی ندارد.

( بازگشت وجه منوط به تست محصول خریداری شده توسط واحد فنی و تایید صحت مشکل در محصول خریداری شده است )

 

 

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از قانون در ارتباط با جرائم رایانه‌ای اشاره می کنیم:

  • ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده‌های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده‌های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.
  • ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی داده‌های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

 

تعداد کاربران 970 عدد
تعداد محصولات 194 عدد
تعداد نوشته ها 0 عدد

فروشگاه فایل وبمتریال

مرجع بزرگ قالب وردپرس و افزونه ورپرس ، قالب جوملا و افزونه جوملا و همچنین اسکریپ های فارسی در ایران که با گرد هم آوری منابع انسانی توانمند و برجسته ، تلاش خود را برای بهتر شدن دنیای دیجیتال کشور عزیزمان ایران کرده و می کند.

جواز های ما